Podrabiane akumulatory do Nikona
Dodane przez darek dnia Marzec 26 2011 14:21:26
Akumulatory firmy Nikon to urządzenia o dużej pojemności energetycznej. Uwzględniają duże zapotrzebowanie urządzeń na moc oraz są wykonane zgodnie z restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa i niezawodności. Podrabiane akumulatory mogą nie być wyposażone w mechanizmy zabezpieczające, jak na przykład urządzenie ochronne montowane w autentycznych akumulatorach firmy Nikon. Niedociągnięcia podrabianych akumulatorów mogą wpływać na ich działanie, a w drastycznych przypadkach prowadzić do uszczerbku na zdrowiu osób korzystających z aparatów i ładowarek. Dlatego też ze względu na kwestie bezpieczeństwa i sprawności działania zalecamy stosowanie wyłącznie oryginalnych produktów firmy Nikon.
Rozszerzona zawartość newsa
Firma Nikon nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne wypadki lub zniszczenia spowodowane użyciem podrabianych akumulatorów, w tym wymienionych poniżej, ani innych akumulatorów producentów innych niż Nikon. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w lokalnym centrum pomocy technicznej firmy Nikon. Aby znaleźć najbliższe Centrum Obsługi firmy Nikon, należy kliknąć tutaj.

Aby uzyskać bardziej ogólne informacje na temat podróbek akumulatorów, można kliknąć tutaj i przejść do witryny organizacji CIPA (Camera & Imaging Products Association).


Źródło: https://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/45132